Про нас

Консалтингова компанія «ЛіГА» здійснює діяльність у сфері бухгалтерського обліку і аудиту та надає повний спектр консультаційних послуг з питань ведення бухгалтерського обліку, правових, економічних аспектів діяльності підприємств,  у тому числі у сфері публічних фінансів (питання використання бюджетних коштів, коштів державних та комунальних підприємств, проведення процедур закупівель (тендерів)), а також послуг з проведення судово-економічної експертизи.

Ми є молодою компанією, яка працює на ринку з 2020 року, але нашою перевагою є наші працівники, які мають значний досвід роботи в органах державного фінансового контролю, зокрема керівник компаніі очолювала Державну аудиторську службу України протягом 4.5 років.

У нас є значний практичний досвід здійснення заходів державного фінансового контролю, у тому числі здійснення контролю у сфері публічних закупівель (дотримання законодавства під час проведення тендерів).

Досвід державної служби надав нам – комунікативні навички, відповідальність, системний підхід та глибокі професійні знання.

Наша мета – допомога підприємствам та установам, що використовують (отримують) бюджетні кошти та кошти державних та комунальних підприємств, з питань, що виникають у ході господарсько діяльності, з метою недопущенния порушень вимог законодавства та забезпечення ефективного використання ресурсів, а також з питань конструктивної співпраці з органами державного фінансового контролю.

Догори